Kontakt

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem zarówno w branży projektowej jak i wykonawczej. Na rynku mieszkaniowym działamy już od 24 lat.
 
Duże zaplecze organizacyjne, szeroka wiedza poparta doświadczeniem w nadzorowaniu dużych budów, stanowi gwarancję najlepszego wykonania inwestycji oraz bezpieczeństwa prowadzonych przez nas przedsięwzięć.
 
To nie tylko słowa. Nasze portfolio obejmuje realizacje osiedli, hoteli, biurowców i kamienic w różnych miastach na terenie Polski, a także prestiżowe obiekty budowlane na terenie Krakowa m.in: zaprojektowaliśmy i zorganizowaliśmy budowę dwóch willi miejskich przy ul. Korzeniowskiego 23 i 23a, przebudowę i nadbudowę kamienicy przy ul. Bronowickiej 56, zaprojektowaliśmy ekskluzywną zabudowę wielorodzinną przy ul. Leśnej (na skrzyżowaniu z ul. 28 Lipca 1943), czy apartamentowiec z widokiem na Wawel przy Placu na Groblach 5. Odrębną naszą działalnością są budynki biurowe. Jesteśmy właścicielami ponad 60.000 m2 biur w budynkach przy ul. Jasnogórskiej, Halickiej, Marcika, Zakopiańskiej, Armatury, Łagiewnickiej i pl. Lassoty.

Naszym celem jest dbałość o zadowolenie klienta poprzez nastawienie na jakość realizacji i współpracę z najlepszymi partnerami biznesowymi. Dzięki takiemu podejściu wypracowaliśmy sobie markę stabilnego i wiarygodnego inwestora.
 
Nasze biuro znajduje się przy Rynku Głównym w Krakowie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej:
 
Rynek Główny 30/10
31-010 Kraków
 
Biuro Sprzedaży

Nieruchomości Mirage

Piotr Plackowski

licencja 3926

 

ul. Stradomska 5

31-068 Kraków

tel. 501 71 78 93

nieruchomosci@mirage.pl

www.nieruchomosci.mirage.pl